R E Z U L T A T I

Igra nikad ne prestaje

REZULTATI

Igra nikad ne prestaje

SUPERLIGA 2021/2022

Rezultati

Prvo kolo:

 Metalac Takovo – Vojvodina NS seme 1:3 (18:25, 25:21, 19:25, 18:25)

Drugo kolo:

Crvena zvezda – Vojvodina NS seme  3:0 (25:21, 30:28, 28:26)

Tabela

 

MESTO IME KLUBA ODIGRANE POBEDE PORAZI SETOVI BODOVI
1 Crvena zvezda 2 2 0 6:1 6
2 Spartak (Su) 2 2 0 6:4 4
3 Ribnica 2 1 1 5:3 4
4 Radnički 2 1 1 5:3 4
5 Partizan 2 1 1 3:3 3
6 Mladi radnik 2 1 1 4:4 3
7 Vojvodina 2 1 1 3:4 3
8 Spartak (Lj) 2 1 1 4:5 2
9 Niš 2 0 2 2:6 1
10 Takovo 2 0 2 1:6 0

KUP SRBIJE 2021/2022

Rezultati

LIGA ŠAMPIONA 2021/2022

Rezultati

SUPERLIGA 2020/2021

Rezultati

Prvo kolo:

 Vojvodina NS seme – Borac 3:0 (25:11, 25:12 25:13)

Drugo kolo:

Ribnica – Vojvodina NS seme 3:1 (25:20, 19:25, 28:26, 25:17)

Treće kolo:

Vojvodina NS seme – Novi Pazar 3:0 (25:18, 25:16, 25:11)

Četvrto kolo:

Vojvodina NS seme – Spartak 3:0 (25:14, 25:22, 25:21)

Peto kolo:

Niš – Vojvodina NS seme 0:3 (22:25, 21:25, 23:25)

Šesto kolo:

Vojvodina NS seme – Crvena zvezda 3:0 (25:19, 25:19, 25:21)

Sedmo kolo:

Partizan – Vojvodina NS seme 0:3 (23:25, 21:25, 23:25)

Osmo kolo:

Vojvodina NS seme – Mladi radnik 3:2 (25:13, 23:25, 20:25, 25:17,15:13)

Deveto kolo:

Radnički – Vojvodina NS seme 3:0 (25:22, 25:22, 25:19)

Deseto kolo:

Borac – Vojvodina NS seme 1:3 (25:20, 17:25, 21:25, 18:25)

Jedanaesto kolo:

Vojvodina NS seme – Ribnica 3:1 (25:22, 26:28, 25:18, 25:17)

Dvanaesto kolo:

Novi Pazar – Vojvodina NS seme 0:3 (18:25, 18:25, 21:25)

Trinaesto kolo:

Spartak – Vojvodina NS seme 0:3 (22:25, 18:25, 18:25)

Četrnaesto kolo:

Vojvodina NS seme – Niš 2:3 (25:20, 25:14, 23:25, 21:25, 8:15)

Petnaesto kolo:

Crvena zvezda – Vojvodina NS seme 0:3 (17:25, 24:26, 25:27)

Šesnaesto kolo:

Vojvodina NS seme – Partizan 3:0 (25:20, 32:30, 25:16)

Sedamnaesto kolo:

Mladi radnik – Vojvodina NS seme 0:3 (17:25, 23:25, 17:25)

Osamnaesto kolo:

Vojvodina NS seme – Radnički 3:0 (25:17, 25:21, 25:19)

Četvrtfinale plej-ofa

Vojvodina NS seme – Crvena zvezda 3:0 (25:13, 25:15, 25:16)

Crvena Zvezda – Vojvodina NS seme 1:3 (14:25, 33:31, 20:25, 12:25)

Polufinale plej-ofa

Vojvodina NS seme – Radnički 3:0 (25:18, 25:22, 25:23)

Radnički – Vojvodina NS seme 3:0 (25:20, 28:26, 25:23)

Vojvodina NS seme – Radnički 3:0 (25:16, 25:11, 25:22)

Finale plej-ofa

Vojvodina NS seme – Partizan 3:0 (25:19, 25:22, 25:20) 

Partizan – Vojvodina NS seme 3:1 (25:14, 18:25, 25:23, 25:23)

Vojvodina NS seme – Partizan 3:0 (25:12, 27:25, 25:17) 

Tabela
MESTO IME KLUBA ODIGRANE POBEDE PORAZI SETOVI BODOVI
1 Vojvodina NS seme 18 15 3 39:13 45
2 Ribnica 18 12 6 32:23 33
3 Niš 18 12 6 33:26 32
4 Radnički 18 11 7 33:28 31
5 Spartak 18 10 8 31:27 33
6 Mladi radnik 18 9 9 33:29 29
7 Partizan 18 8 10 30:28 27
8 Crvena zvezda 18 8 10 27:31 23
9 Borac 18 4 14 18:40 12
10 Novi Pazar 18 1 17 12:43 5

KUP SRBIJE 2020/2021

Rezultati

Osmina finala:

Vojvodina NS seme – Jedinstvo 3:0 (25:18, 31:29, 25:19)

Četvrtfinale:

Spartak – Vojvodina NS seme 0:3 (20:25, 12:25, 16:25)

Vojvodina NS seme – Spartak 3:0 (25:19, 25:18, 25:22)

Polufinale:

Vojvodina NS seme – Radnički 3:1 (23:25, 25:15, 25:21, 25:14)

Radnički – Vojvodina NS seme 3:0 (25:23, 25:21, 31:29)

EVROPSKI KUPOVI 2020/2021

Rezultati

Kvalifikacioni turnir za Ligu šampiona

Prvi meč:

Vojvodina NS seme – IBB Polonia 3:1 (21:25, 25:21, 25:23, 25:18)

Drugi meč:

Trentino Itas – Vojvodina NS seme 3:0 (25:19, 25:20, 25:18)

Plasman: 1. Trentino Itas, 2. Vojvodina NS seme, 3. IBB Polonia

CEV kup, osmina finala:

Vojvodina NS seme – Dinamo Moskva 0:3 (22:25, 17:25, 25:27)

MLAĐE KATEGORIJE – SEZONA 2020/2021

Rezultati

  JUNIORI

  Prva B liga

 Prvo kolo: Vojvodina II – Loznica 3:0

  Drugo kolo: Vojvodina II – Bečej 3:2

  Treće kolo: Užice – Vojvodina II  0:3

 Četvrto kolo: Vojvodina – Bavanište 3:1

 Peto kolo: Futog – Vojvodina II 1:3

 Šesto kolo: Mladenovac – Vojvodina II 3:1

 Sedmo kolo: Vojvodina II – Topličanin 3:0

 Osmo kolo: Kosovska Mitrovica – Vojvodina II 2:3

 Deveto kolo: Banat – Vojvodina II 1:3

 Deseto kolo: Šumadija – Vojvodina II 1:3

 Jedanaesto kolo: Vojvodina II – Toplički vitezovi 3:1

 Dvanaesto kolo: Loznica – Vojvodina II 3:2

 Trinaesto kolo: Bečej – Vojvodina II 1:3

 Četrnaesto kolo: Vojvodina II – Užice 3:0

 Petnaesto kolo: Banavište – Vojvodina II 1:3

 Šesnaesto kolo: Vojvodina II – Futog 3:1

 Sedamnaesto kolo: Vojvodina II – Mladenovac 3:2

 Osamnaesto kolo: Topličanin – Vojvodina II 0:3

 Devetnaesto kolo: Vojvodina II – Kosovska Mitrovica 3:0

 Dvadeseto kolo: Vojvodina II – Banat 3:1

 Dvadesetprvo kolo: Vojvodina II – Šumadija 3:0

 Dvadesetdrugo kolo: Toplički vitezovi – Vojvodina II 2:3

 Konačna tabela: 1. Mladenovac 61 (20-2), 2. Vojvodina II 57 (20-2).

 

 

Baraž za popunu Prve lige

 Dubočica – Vojvodina NS seme II 3:1

 Vojvodina NS seme II – Dubočica 3:0 

Dubočica – Vojvodina NS seme II 3:2

 

PRVENSTVO VOJVODINE 

B grupa: Vojvodina NS seme – Futog 3:0

 Proleter – Vojvodina NS seme 1:3

 Vojvodina NS seme – Jedinstvo 3:0

 Futog – Vojvodina NS seme 0:3

 Vojvodina NS seme – Proleter 3:0

 Jedinstvo – Vojvodina NS seme 0:3

Finalni turnir:

Vojvodina – Sombor 3:0

Vojvodina – Jedinstvo Stara Pazova 3:0

1. mesto Vojvodina NS seme

 

KADETI 

 Druga liga SEVER

 Prvo kolo: Kikinda – Vojvodina III 3:0

 Drugo kolo: Vojvodina III – Partizan Bač 3:1

 Treće kolo: Sombor – Vojvodina III 1:3

 Četvrto kolo: Vojvodina III – Srem Iton 3:0 

 Peto kolo: Mladost BP – Vojvodina III 2:3

 Šesto kolo: Vojvodina III – Dunav volej 3:1

 Sedmo kolo: Proleter – Vojvodina III 0:3

 Osmo kolo: Vojvodina III – Kulpin 3:0

 Deveto kolo: Mladost NP – Vojvodina III

 Deseto kolo: Stražilovo – Vojvodina III 1:3

 Jedanaesto kolo: Vojvodina III -Vest Šid 3:0

 Dvanaesto kolo: Vojvodina III – Kikinda

 Trinaesto kolo: Partizan Bač – Vojvodina III

 Četrnaesto kolo: Vojvodina III – Sombor 3:0

 Petnaesto kolo: Srem Iton – Vojvodina III 3:1

 Šesnaesto kolo: Vojvodina III – Mladost BP 3:0

 Sedamnaesto kolo: Dunav volej – Vojvodina III 2:3

 Osamnaesto kolo: Vojvodina III -Proleter 3:2

 Devetnaesto kolo: Kulpin – Vojvodina III

 Dvadeseto kolo: Vojvodina – Mladost NP 3:0

 Dvadeset prvo kolo: Vojvodina III – Stražilovo

 Dvadeset drugo kolo: Vest Šid – Vojvodina III

 Tabela: 1. Kulpin 44 (16-12), 2. Kikinda 38 (14-3), 3. Vojvodina III 36 (13-2).

 

  Prvenstvo Vojvodine

  B grupa: Vojvodina NS seme III – Botafogo Vojvodina 3:0

  Vojvodina NS seme III – Futog 3:0

 Novi Sad Maneks – Vojvodina NS seme III 0:3

 Botafogo – Vojvodina NS seme III 0:3

 Futog – Vojvodina NS seme III 0:3

 Vojvodina NS seme – Novi Sad Maneks 3:0

 

 AKADEMIJA ODBOJKE VOJVODINA

 Prva vojvođanska liga

 Prvo kolo: Botafogo Vojvodina – Hajduk 0:3

 Drugo kolo: Novi Sad II – Botafogo Vojvodina 3:0

 Treće kolo: Botafogo Vojvodina – Sloven 0:3

 Četvrto kolo: Klek Srbijašume – Botafogo Vojvodina 3:0

 Peto kolo: Botafogo Vojvodina – Stražilovo 0:3

 Šesto kolo: Botafogo Vojvodina – Maglić 0:3

 Sedmo kolo: Vrbas – Botafogo Vojvodina 3:0

 Osmo kolo: Botafogo Vojvodina – Mladost Turija 0:3

 Deveto kolo: Dunav volej II – Botafogo Vojvodina 3:0

 Deseto kolo: Hajduk Kula – Botafogo Vojvodina 3:0

 Jedanaesto kolo: Botafogo Vojvodina – Novi Sad II 0:3

 Dvanaesto kolo: Sloven Ruma – Botafogo Vojvodina 3:0

 

 

PRVENSTVA ZA MLAĐE KATEGORIJE

 Prvenstvo Vojvodine – pioniri, C grupa 

  Voša – Vojvodina NS seme 0:3

 Srem Iton – Vojvodina 1:3

 Vojvodina NS seme – SK Volej 3:0

 Stražilovo – Vojvodina NS seme 0:3

 Mladost – Vojvodina NS seme 0:3

 

 Drugi krug

 Vojvodina NS seme – Spartak 3:0

 Sombor – Vojvodina NS seme 3:0

 

Prvenstvo Vojvodine – pretpioniri, A grupa

 Vojvodina – Srem Iton 3:0

 Vojvodina NS seme – SK Volej 0:3

Stražilovo – Vojvodina NS seme 0:3

  

Gradska liga

 Vojvodina NS seme – SK Volej 0:3

 Stražilovo – Vojvodina NS seme 3:0

SK Volej II – Vojvodina NS seme 1:2

SUPERLIGA 2019/2020

Rezultati

Prvo kolo:

 Vojvodina NS seme – Crvena zvezda 3:0 (25:19, 29:27, 25:15)

Drugo kolo:

Spartak – Vojvodina NS seme 3:1 (17:25, 25:23, 25:18, 25:21)

Treće kolo:

Vojvodina NS seme – Niš 3:1 (25:18, 22:25, 26:24, 25:17)

Četvrto kolo:

Radnički – Vojvodina NS seme 1:3 (25:22, 21:25, 24:26, 24:26)

Peto kolo:

Vojvodina NS seme – Partizan 3:2 (26:28, 24:26, 25:22, 25:16, 15:8)

Šesto kolo:

Ribnica – Vojvodina NS seme 0:3 (21:25, 10:25, 20:25)

Sedmo kolo:

Vojvodina NS seme – Jedinstvo 3:2 (23:25, 25:22, 25:22, 22:25, 15:12)

Osmo kolo:

Vojvodina NS seme – Novi Pazar 3:0 (25:16, 25:20, 25:21)

Deveto kolo:

Mladi radnik – Vojvodina NS seme 2:3 (29:31, 25:23, 25:22, 23:25, 17:19)

Deseto kolo:

Crvena zvezda – Vojvodina NS seme 3:2 (26:24, 25:19, 19:25, 20:25, 15:9 )

Jedanaesto kolo:

Vojvodina NS seme – Spartak 3:0 (25:18, 25:19, 25:16)

Dvanaesto kolo:

Niš – Vojvodina NS seme 3:2 (18:25, 21:25, 25:19, 25:23, 15:11)

Trinaesto kolo:

Partizan – Vojvodina NS seme 3:0 (25:22, 25:19, 25:17)

Četrnaesto kolo:

Vojvodina NS seme – Radnički 3:2 (25:20, 16:25, 24:26, 25:21, 15:8)

Petnaesto kolo:

Vojvodina NS seme – Ribnica 3:1 (25:22, 21:25, 27:25, 25:22)

Šesnaesto kolo:

Jedinstvo – Vojvodina NS seme 1:3 (25:22, 21:25, 13:25, 19:25)

Sedamnaesto kolo:

Novi Pazar – Vojvodina NS seme 1:3 (22:25, 17:25, 25:23, 12:25)

Osamnaesto kolo:

Vojvodina NS seme – Mladi radnik 3:0 (25:17, 27:25, 25:18)

Mini liga

Prvo kolo:

Vojvodina NS seme – Radnički 3:0 (25:13, 25:15, 25:21)

Drugo kolo:

Vojvodina NS seme – Niš 3:2 (19:25, 25:18, 25:19, 21:25, 15:11)

Treće kolo:

Partizan – Vojvodina NS seme 1:3 (25:27, 23:25, 25:20, 25:27)

Četvrto kolo:

Vojvodina NS seme – Mladi radnik 3:0 (25:19, 25:22, 25:21)

Peto kolo:

Spartak – Vojvodina NS seme 1:3 (17:25, 25:15, 23:25, 23:25)

Tabela
MESTO IME KLUBA ODIGRANE POBEDE PORAZI SETOVI BODOVI
1 Vojvodina 18 14 4 47:25 40
2 Niš 18 14 4 47:26 38
3 Partizan 18 11 7 42:27 36
4 Mladi radnik 18 11 7 43:30 36
5 Spartak 18 11 7 40:31 30
6 Radnički 18 9 9 39:36 29
7 Crvena zvezda 18 6 12 28:43 18
8 Ribnica 18 5 13 24:43 16
9 Novi Pazar 18 5 13 25:47 14
10 Jedinstvo 18 4 14 21:48 13
Tabela Mini lige
9MESTO IME KLUBA ODIGRANE POBEDE PORAZI SETOVI BODOVI
1 Vojvodina 23 18 4 62:29 54
2 Niš 23 17 6 59:35 47
3 Partizan 23 13 10 51:38 43
4 Mladi radnik 23 13 10 53:41 43
5 Spartak 23 12 10 45:43 33
6 Radnički 23 11 12 47:48 34

KUP SRBIJE 2019/2020

Rezultati

Osmina finala:

Vojvodina NS seme – Metalac Takovo 3:1 (25:16, 22:25, 25:18, 25:15)

Četvrtfinale, prva utakmica:

Radnički – Vojvodina NS seme 3:2 (28:30, 25:20, 22:25, 25:21, 17:15)

Četvrtfinale, druga utakmica:

Vojvodina NS seme – Radnički 3:2 (25:16, 19:25, 25:21, 15:13)

Polufinale, prva utakmica:

Niš – Vojvodina 3:2 (25:27, 25:22, 25:23, 20:25, 15:11)

Polufinale, druga utakmica:

Vojvodina NS seme – Niš 3:2 (20:25, 22:25, 29:27, 25:17, 15:11)

Finale:

Partizan – Vojvodina NS seme 1:3 (25:22, 22:25, 19:25, 23:25)

EVROPSKI KUPOVI 2019/2020

Rezultati

Drugo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona

Prvi meč:

CSM Arkada – Vojvodina NS seme 3:0 (25:23, 25:17, 25:21)

Drugi meč:

Vojvodina NS seme – CSM Arkada 3:1 (25:20, 21.25, 25:21, 25:22) zlatni set 15:11

Treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona

Prvi meč:

Vojvodina NS seme – Šahtjor Soligorsk 3:0 (25:21, 25:18, 25:18)

Drugi meč:

Šahtjor – Vojvodina NS seme 0:3 (23:25, 18:25, 22:25)

Liga šampiona, E grupa

Prvo kolo:

Zaksa – Vojvodina NS seme 3:0 (25:20, 25:21, 25:21)

Drugo kolo:

Vojvodina NS seme – Fridrihshafen 0:3 (20:25, 21:25, 20:25)

Treće kolo:

Vojvodina NS seme – Knak Ruselar 2:3 (21:25, 20:25, 25:21, 25:22, 12:15)

Četvrto kolo:

VfB Fridrihshafen – Vojvodina NS seme 3:2 (23:25, 25:18, 17:25, 25:20, 15:13)

Peto kolo:

Vojvodina NS seme – Zaksa 0:3 (11:25, 22:25, 18:25)

Šesto kolo:

Knak Ruselar – Vojvodina NS seme 3:0 (28:26, 25:20, 25:18)

SUPERLIGA 2018/2019

Rezultati

Sezona 2018/2019.

Prvo kolo:

Spartak Ljig – Vojvodina 0:3 (18:25, 16:25, 27:29)

Drugo kolo:

Vojvodina NS seme – Partizan 0:3 (22:25, 20:25, 23:25)

Treće kolo:

Radnički – Vojvodina NS seme 0:3 (20:25, 20:25, 22:25)

Četvrto kolo

Vojvodina NS seme – Novi Pazar  3:0 (25:22, 25:15, 25:11)

Peto kolo:

Crvena zvezda – Vojvodina NS seme 1:3 (18:25, 13:25, 25:22, 26:28)

Šesto kolo:

Vojvodina NS seme – Mladi radnik 3:0 (25:15, 25:17, 25:15)

Sedmo kolo:

Spartak – Vojvodina NS seme 0:3 (20:25, 14:25,10:25 )

Osmo kolo:

Jedinstvo – Vojvodina NS seme 1:3 (25:16, 17:25, 23:25, 23:25)

Deveto kolo:

Vojvodina NS seme – VA 014 Bauwesen 3:0 (25:23, 25:15, 25:15)

Deseto kolo:

Vojvodina NS seme – Spartak 3:0 (25:20, 25:21, 25:20)

Jedanaesto kolo:

Partizan – Vojvodina NS seme 2:3 (25:18, 22:25, 25:16, 25:27, 12:15)

Dvanaesto kolo:

Vojvodina NS seme – Radnički 3:1 (25:22, 25:20, 22:25, 25:20)

Trinaesto kolo:

Novi Pazar – Vojvodina NS seme 0:3 (21:25, 12:25, 21:25)

Četrnaesto kolo:

Vojvodina NS seme – Crvena zvezda 3:0 (25:16, 25:21, 29:27)

Petnaesto kolo:

Mladi radnik – Vojvodina NS  seme 0:3 (17:25, 21:25, 23:25)

Šesnaesto kolo:

Vojvodina NS seme – Spartak 2:3 (25:18, 22:25, 24:26, 29:27, 13:15)

Sedamnaesto kolo:

Vojvodina NS seme – Jedinstvo 3:1 (22:25, 25:19, 25:22, 25:18)

Osamnaesto kolo:

VA 014 Valjevo – Vojvodina NS seme 0:3 (25:27, 16:25, 20:25)

Mini liga

Prvo kolo

Vojvodina NS seme – Radnički  3:0 (25:18, 25:14, 25:21)

Drugo kolo:

Vojvodina NS seme – Crvena zvezda 2:3 (25:14, 25:22, 21:25, 22:25, 13:15)

Treće kolo:

Mladi radnik – Vojvodina NS seme 0:3 (23:25, 20:25, 17:25)

Četvrto kolo:

Vojvodina NS seme -Spartak 3:0 (25:14, 27:25, 25:9)

Peto kolo:

Jedinstvo – Vojvodina NS seme 1:3 (25:21, 19:25, 22:25, 16:25)

Šesto kolo:

Radnički – Vojvodina NS seme 1:3 (25:22, 23:25, 23:25, 16:25)

Sedmo kolo:

Crvena zvezda – Vojvodina NS seme 3:1 (25:22, 15:25, 25:19, 25:20)

Osmo kolo:

Vojvodina NS seme – Mladi radnik 0:3 (20:25, 27:29, 20:25)

Deveto kolo:

Spartak – Vojvodina NS seme 3:1 (25:15, 21:25, 25:22, 25:18) 

Deseto kolo:

Vojvodina NS seme – Jedinstvo 3:1 (23:25, 25:19, 26:14, 25:13) 

Plej-of, polufinale:

Vojvodina NS seme – Mladi radnik 3:0 (28:26, 25:14, 25:20)

Mladi radnik – Vojvodina NS seme 0:3 (16:25, 18:25, 17:25)

Vojvodina NS seme – Mladi radnik 3:2 (27:25, 27:29, 25:17, 22:25, 18:16)

Finale plej-ofa:

Vojvodina NS seme – Crvena zvezda 1:3 (24:26, 18:25, 25:16, 23:25)

Crvena zvezda – Vojvodina NS seme 1:3 (25:22, 14:25, 17:25, 15:25)

Vojvodina NS seme – Crvena zvezda 3:1 (22:25, 25:18, 25:20, 26:24)

Tabela - Mini liga
MESTO IME KLUBA ODIGRANE POBEDE PORAZI SETOVI BODOVI
1 Vojvodina 26 21 5 68:20 64
2 Crvena zvezda 26 19 7 62:38 53
3 Spartak 26 15 11 47:47 43
4 Mladi radnik 26 13 13 51:49 42
5 Jedinstvo 26 13 13 52:54 37
6 Radnički 26 11 15 46:56 33
Tabela
MESTO IME KLUBA ODIGRANE POBEDE PORAZI SETOVI BODOVI
1 Vojvodina 18 16 2 50:12 48
2 Crvena zvezda 18 13 5 44:26 37
3 Mladi radniik 18 11 7 35:31 31
4 Spartak (Su) 18 10 8 35:35 29
5 Jedinstvo 18 9 9 39:35 28
6 Radnički 18 9 9 35:36 27
7 Novi Pazar 18 6 12 26:39 20
8 Spartak (Lj) 18 6 12 24:42 17
9 Partizan 18 5 13 29:42 18
10 VA 014 Bauwesen 18 5 13 24:43 15

EVROPA  2018/19

Rezultati

Liga šampiona 

Prvo kolo kvalifikacija:

HAOK Mladost – Vojvodina NS seme 2:3 (21:25, 21:25, 27:25, 25:20, 12:15)

Vojvodina NS seme – HAOK Mladost 3:1 (25:23, 21:25, 25:21, 28:26)

Drugo kolo kvalifikacija:

Neftochimic – Vojvodina NS seme 2:3 (25:20, 25:22, 20:25, 19:25, 11:15)

Vojvodina NS seme – Neftochimic 3:0 (25:17, 25:22, 25:22)

Treće kolo kvalifikacija:

Šomon VB 52 – Vojvodina NS seme 3:0 (25:22, 25:16, 25:23)

Vojvodina NS seme – Šomon VB 52 HM 0:3 (23:25, 23:25, 17:25)

CEV kup:

1/16 finala CEV kupa

Hipo Tirol Alpenvolejs Hahing – Vojvodina NS seme 3:2 (25:19, 25:20, 21:25, 25:27, 15:13)

Vojvodina NS seme – Hipo Tirol Alpenvolejs 1:3 (28:30, 22:25, 25:19, 23:25)

KUP SRBIJE – SEZONA 2018/19.

Rezultati

Kup Srbije – sezona 2018/19

Osmina finala

Vojvodina NS seme – Novi Sad 3:0 (25:16; 25:10, 25:18)

Četvrtfinale Kupa Srbije

Spartak – Vojvodina NS seme 0:3 (23:25, 19:25. 19:25)

Vojvodina NS seme – Spartak 3:0 (25:17, 25:13, 27:25)

Polufinale:

Crvena zvezda – Vojvodina NS seme 3:1 (25:23, 25:15, 16:25, 25:20)

SUPERLIGA 2017/2018

Rezultati

Sezona 2017/2018.

Prvo kolo:

Vojvodina NS seme – Spartak (Su) 3:0  (25:15, 25:23, 25:16)

Drugo kolo:

Crvena zvezda – Vojvodina NS seme 0:3 (24:26, 21:25, 15:25)

Treće kolo:

Vojvodina NS seme – Radnički 3:0 (25:17, 25:13, 25:17)

Četvrto kolo:

Niš – Vojvodina NS seme 0:3 (21:25, 18:25, 28:30)

Peto kolo:

Vojvodina NS seme – Jedinstvo 3:0 (25:20, 25:18, 25:21)

Šesto kolo:

Vojvodina NS seme – Spartak (Lj) 3:0 (25:17, 25:15, 25:18)

Sedmo kolo:

Novi Pazar – Vojvodina NS seme 3: 2 (25:16, 27:25, 16:25, 18:25, 15:10)

Osmo kolo:

Vojvodina NS seme – Ribnica  3:0 (25:21, 25:16, 25:19)

Deveto kolo:

Mladi radnik – Vojvodina NS seme 1:3 (21:25, 25:23, 16:25, 20:25)

Deseto kolo:

Spartak – Vojvodina NS seme 0:3 (17:25, 22:25, 18:25)

Jedanaesto kolo:

Vojvodina NS seme – Crvena zvezda 3:2 (25:18, 20:25, 25:18, 22:25, 15:10)

Dvanaesto kolo:

Radnički – Vojvodina 1:3 (18:25, 25:15, 26:24, 25:17)

Trinaesto kolo:

Vojvodina NS seme – Niš 3:1 (25:20, 21:25, 25:22, 25:12)

Četrnaesto kolo:

Jedinstvo – Vojvodina NS seme 0:3 (20:25, 20:25, 22:25)

Petnaesto kolo:

Spartak Ljig – Vojvodina NS seme 3:0 (25:22, 25:20, 28:26)

Šesnaesto kolo:

Vojvodina NS seme – Novi Pazar 3:0 (25:12, 25:23, 25:21)

Sedamnaesto kolo:

Ribnica – Vojvodina NS seme 0:3 (18:25, 20:25, 22:25)

Osamnaesto kolo:

Vojvodina NS seme – Mladi radnik 3:1 (25:18, 17:25, 25:17, 25:21)

Plej – of

Četvrtfinale:

Vojvodina NS seme – Spartak Ljig 3:0 (25:18, 25:21, 25:18)

Polufinale:

Vojvodina NS seme – Crvena zvezda 3:0 (25:16, 25:23, 25:18)

Vojvodina NS seme – Crvena zvezda 1:3 (25:18, 19:25, 20:25, 22:25)

Crvena zvezda – Vojvodina NS seme 1:3 (25:21, 27:25, 19:25, 25:20)

Crvena zvezda – Vojvodina NS seme 2:3 (25:23, 20:25, 23:25, 25:22, 12:15)

Finale:

Vojvodina NS seme – Novi Pazar 3:0 (25:22, 25:23, 25:19)

Vojvodina NS seme – Novi Pazar 3:1 (25:19, 26:24,23:25, 25:23)

Novi Pazar – Vojvodina NS seme 3:0 (25:16, 26:24, 25:14)

Novi Pazar – Vojvodina NS seme 1:3 (25:17, 32:34, 18:25, 30;32)

 

Tabela
MESTO IME KLUBA ODIGRANE POBEDE PORAZI SETOVI BODOVI
1 Vojvodina 18 16 2 50:12 48
2 Novi Pazar 18 12 6 42:31 34
3 Spartak (Su) 18 11 7 36:30 30
4 Crvena zvezda 18 10 8 40:35 31
5 Mladi radnik 18 9 9 34:31 29
6 Jedinstvo 18 9 9 33:31 29
7 Radnički 18 7 11 33:37 22
8 Spartak (Lj) 18 7 11 27:41 20
9 Niš 18 6 12 29:43 19
10 Ribnica 18 3 15 17:50 8
Tabela
MESTO IME KLUBA BODOVI
1 Vojvodina 44
2 Novi Pazar 40
3 C. zvezda 37
4 Ribnica 31
5 Jedinstvo 29
6 Radnički 24
7 Niš 23
8 Spartak 16
9 Partizan 15
10 Klek 11

EVROPSKI KUP 2017/2018

Rezultati

Liga šampiona 

Treće kolo kvalifikacija:

Vojvodina NS seme – Tuluz (Francuska) 3:0 (25:22, 25:23, 25:21)

Tuluz – Vojvodina NS seme 1:3 (20:25, 25:22, 25:19, 25:23)  zlatni set 15:10

CEV kup

Šesnaestina finala:

Barkom Kažanji – Vojvodina NS seme 0:3 (16:25, 23:25, 31:33)

Vojvodina NS seme – Barkom Kažanji 3:1 (25:22, 22:25, 32:30,25:16)

Osmina finala:

Vojvodina NS seme – Asseco Resovia 1:3 (21:25, 22:25, 25:21, 20:25)

Asseco Resovia – Vojvodina NS seme 3:0 (25:20, 28:26, 25:21)

KUP SRBIJE 2017/2018

Rezultati

Kup Srbije 2017/18.

Osmina finala

Napredak – Vojvodina NS seme 0:3 (11:25, 14:25, 11:25)

Četvrtfinale

Jedinstvo – Vojvodina NS seme 1:3 (26:28, 19:25, 25:21, 16:25)

Vojvodina NS seme – Jedinstvo 3:2 (25:17, 26:28, 25:21, 22:25, 15:12)

Polufinale

Novi Pazar – Vojvodina NS seme 3:1 (18:25, 25:17, 25:17, 25:23)

Vojvodina NS seme – Novi Pazar 3:2 (19:25, 24:26, 25:18, 25:20, 15:13)

SUPER LIGA 2016/2017

Rezultati

Sezona 2017/2018.

Prvo kolo:

Vojvodina NS seme – Stara Pazova 3:1

Tabela
MESTO IME KLUBA ODIGRANE POBEDE PORAZI SETOVI BODOVI
1 Vojvodina 18 15 3 49:19 44
2 Novi Pazar 18 14 4 46:23 40
3 C. zvezda 18 12 6 45:26 37
4 Ribnica 18 11 7 42:34 31
5 Jedinstvo 18 9 9 37:33 29
6 Radnički 18 9 9 30:38 24
7 Niš 18 8 10 31:29 23
8 Spartak 18 5 13 27:47 16
9 Partizan 18 5 13 27:46 15
10 Klek 18 2 16 22:51 11
Tabela
MESTO IME KLUBA BODOVI
1 Vojvodina 44
2 Novi Pazar 40
3 C. zvezda 37
4 Ribnica 31
5 Jedinstvo 29
6 Radnički 24
7 Niš 23
8 Spartak 16
9 Partizan 15
10 Klek 11

KUP SRBIJE 2016/2017

Rezultati

Kup Srbije 2016/17.

Osmina finala

Borac – Vojvodina NS seme 1:3

Četvrtfinale

Partizan – Vojvodina NS seme 1:3

Vojvodina NS seme – Partizan 3:0

Finalni turnir

Polufinale:

Vojvodina NS seme – Kosovska Mitrovica 3:1

Finale:

Novi Pazar – Vojvodina NS seme 3:0

EVROPSKI KUP 2016/2017

Rezultati

CEV kup 2016/17.

Prvo kolo:

Barkom (Ukrajina) – Vojvodina NS seme 3:1

Vojvodina NS seme – Barkom 3:0 zlatni set 15:13

Šesnaestina finala:

Vojvodina NS seme – Arkada (Rumunija) 3:0

Arkada – Vojvodina NS seme 3:2

Osmina finala:

LPR Volej Pjaćenca (Italija) – Vojvodina NS seme 3:0

Vojvodina NS seme – LPR Volej Pjaćenca 0:3