Kalendar takmičenja za sezonu 2020/2021.

Septembar

 


 

15. septembar.   18  časova     Mala sala SPC “Vojvodina”  Novi Sad

Superliga, prvo kolo: Vojvodina NS seme – Borac Starčevo

 

18. septembar 2020.   19 časova   Kraljevo 

Superliga, drugo kolo: Ribnica – Vojvodina NS seme

 

22. septembar 2020.   18 časova   Mala sala SPC “Vojvodina” Novi Sad

Superkup: Vojvodina NS seme – Partizan

 

25. septembar  18 časova   Mala sala SPC “Vojvodina”

Superliga, treće kolo: Vojvodina NS seme – Novi Pazar 

 

30. septembar 20.30  časova  Trento

Kvalifikacioni turnir za Ligu šampiona: Vojvodina NS seme – IBB Polonia

 

Oktobar

 


 

1. oktobar 2020.   20.30  časova Trento

Kvalifikacioni turnir za Ligu šampiona: Trentino – Vojvodina NS seme

 

4. oktobar. 2020.   18 časova  Mala sala SPC “Vojvodina”

Superliga, četvrto kolo: Vojvodina NS seme – Spartak

 

10. oktobar  2020. 17 časova  Niš

Superliga, peto kolo: Niš – Vojvodina NS seme

 

Kalendar takmičenja za sezonu 2019/2020.

Oktobar

 


 

3. oktobar 2019.   19  časova   Mala sala SPC “Vojvodina”  Novi Sad

Superkup: Vojvodina NS seme – Crvena zvezda

 

5. oktobar 2019.   18  časova   Mala sala SPC “Vojvodina”  Novi Sad

Prvo kolo Superlige: Vojvodina NS seme – Crvena zvezda

 

11. oktobar 2019.   Subotica

Drugo kolo Superlige: Spartak – Vojvodina NS seme

 

19. oktobar 2019.  18 časova   Mala sala SPC “Vojvodina”

Treće kolo Superlige: Vojvodina NS seme – Niš

 

23. oktobar oktobar  18 časova  Mala sala SPC “Vojvodina”

Kup Srbije, osmina finala: Vojvodina NS seme – Metalac Takovo

 

26. oktobar  18 časova  Kragujevac

Četvrto kolo Superlige: Radnički – Vojvodina NS seme

 

 

Novembar

 


 

1. novembar 2019.   18  časova   Mala sala SPC “Vojvodina”  Novi Sad

Peto kolo Superlige: Vojvodina NS seme – Partizan

 

6.novembar 2019.  16 časova  Galaci (Rumunija)

Prvi meč drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona: Arkada Galaci – Vojvodina NS seme

 

8. novembar  2019.  19 časova  Kraljevo

 Šesto kolo Superlige: Ribnica – Vojvodina NS seme

 

13. novembar  2019.    17.30   Mala sala SPC “Vojvodina”

Drugi meč drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona: Vojvodina NS seme – Arkada Galaci

 

16. novembar 2019.  18 časova Velika sala  SPC “Vojvodina”

Sedmo kolo Superlige: Vojvodina NS seme – Jedinstvo

 

21. novembar 2019.  18 časova Mala sala SPC “Vojvodina”

 Prvi meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona: Vojvodina NS seme – Šahtjor Soligorsk

 

23.novembar 2019. 18 časova Velika sala SPC “Vojvodina”

Osmo kolo Superlige: Vojvodina NS seme – Novi Pazar

 

 

27. novembar 2019.   15 časova, Minsk

Druga utakmica trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona: Šahtjor – Vojvodina NS seme

 

30. novembar 2019.  19 časova, Požarevac

Deveto kolo Superlige: Mladi radnik – Vojvodina NS seme

 

 

 

 

 

Decembar

 


 

3. decembar  18 časova, Keđeržin Kozle

Prvo kolo Lige šampiona, E grupa: Zaksa – Vojvodina NS seme

 

6.novembar 2019.  16 časova  Galaci (Rumunija)

Prvi meč drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona: Arkada Galaci – Vojvodina NS seme

 

6. decembar  2019.  20.30 časova  Beograd

 Deseto kolo Superlige: Crvena zvezda – Vojvodina NS seme

 

10. decembar  2019.   18  Velika sala SPC “Vojvodina”

Drugo kolo Lige šampiona, E grupa: Vojvodina NS seme – VfB Fridrihshafen

 

13. decembar 2019.  18 časova Mala sala  SPC “Vojvodina”

Jedanaesto kolo Superlige: Vojvodina NS seme – Spartak

 

17. decembar 2019.  18 časova Velika sala SPC “Vojvodina”

 Treće kolo Lige šampiona, E grupa: Vojvodina NS seme – Knak Ruselar

 

 

Januar

 


 

11. januar 2020.  18 časova   Mala sala SPC “Vojvodina”

Kup Srbije, četvrtfinale, druga utakmica: Vojvodina NS seme – Radnički

15. januar 2020.  18 časova   Mala sala SPC “Vojvodina”

Superliga, 13.kolo: Vojvodina NS seme – Radnički

 

24.januar 2020.   18 časova Mala sala SPC “Vojvodina”

Superliga, 15. kolo: Vojvodina NS seme – Ribnica

 

29.januar 2020.   20 časova Fridrihshafen

Liga šampiona, E grupa, četvrto kolo: VfB Fridrihshafen – Vojvodina NS seme

 

Februar

 


 

1. februar  18 časova, Stara Pazova

Superliga, šesnaesto kolo: Jedinstvo – Vojvodina NS seme

 

5.februar  18 časova   Mala sala SPC Vojvodina

Kup Srbije, polufinale, druga utakmica: Vojvodina NS seme – Niš

 

8.februar  19 časova, Novi Pazar

Superliga, sedamnaesto kolo: Novi Pazar – Vojvodina NS seme

 

11.februar  18 časova   Velika sala SPC Vojvodina

Liga šampiona, E grupa, peto kolo: Vojvodina NS seme – Zaksa

 

15.februar  17.30     Mala sala SPC Vojvodina

Superliga, osamnaesto kolo: Vojvodina NS seme – Mladi radnik

 

19.februar  20.30     Ruselar

Liga šampiona, E grupa, šesto kolo: Knak Ruselar – Vojvodina NS seme

 

22. februar, 17.30   Mala sala Spensa

Mini liga, prvo kolo: Vojvodina NS seme – Radnički

 

26. februar  18 časova Mala sala Spensa

Mini liga, drugo kolo: Vojvodina NS seme – Niš

 

 

 

Mart

 


 

1.mart  16.30  Ub

Finale Kupa Srbije: Partizan – Vojvodina NS seme

 

4. mart  20.30 Zemun

Mini liga, treće kolo: Partizan – Vojvodina NS seme

 

7.mart  18 časova  Mala sala Spensa

Mini liga, četvrto kolo: Vojvodina NS seme – Mladi radnik

 

13.mart  17 časova Subotica

Mini liga, peto kolo: Spartak – Vojvodina NS seme

 

18.mart  19 časova  Kragujevac

Mini liga, šesto kolo: Radnički – Vojvodina NS seme

 

Kalendar takmičenja za sezonu 2018/2019.

Septembar

 

28. septembar 2018.   19  časova   Ljig

Prvo kolo Superlige: Spartak Ljig – Vojvodina

 

 

Oktobar

 

2. oktobar 2018.   18  časova   Novi Pazar

Superkup: Novi Pazar – Vojvodina

 

5. oktobar 2018.   18  časova   Novi Sad, Mala sala SPC “Vojvodina”

Drugo kolo Superlige: Vojvodina – Partizan

9. oktobar 2018.   20.30  časova   Zagreb, Dom odbojke “Bojan Stranić

Prvo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona: HAOK Mladost – Vojvodina NS seme

11. oktobar 2018.   18  časova   Novi Sad, Mala sala SPC “Vojvodina”

Osmina finala Kupa Srbije: Vojvodina NS seme – Novi Sad

13. oktobar 2018.   18  časova  Kragujevac, Hala “Jezero”

Treće kolo Superlige: Radnički – Vojvodina NS seme

17. oktobar 2018.   20.30  časova   Novi Sad, Mala sala SPC “Vojvodina”

Prvo kolo kvalifikacija za ligu šampiona: Vojvodina NS seme – HAOK Mladost

19. oktobar 2018.   18  časova   Beograd, SC “Voždovac”

Peto kolo Superlige: Crvena zvezda – Vojvodina NS seme

24. oktobar 2018.   18  časova   Burgas, Hala “Mladost”

Drugo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona: Neftohimik – Vojvodina NS seme

27. oktobar 2018.   18  časova   Novi Sad, Mala sala SPC “Vojvodina”

Šesto kolo Superlige: Vojvodina NS seme – Mladi radnik

31. oktobar 2018.   20.30  časova   Novi Sad, Mala sala SPC “Vojvodina”

Drugo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona: Vojvodina NS seme – Neftohimik Burgas

 

 

 

Novembar

 

2. novembar 2018.   19  časova   Subotica

Sedmo kolo Superlige: Spartak – Vojvodina NS seme

7. novembar 2018.  20.30  časova   Rems

Treće kolo kvalifikacija Lige šampiona: Šomon VB 52 – Vojvodina NS seme

9. novembar 2018.   17  časova   Stara Pazova

Osmo kolo Superlige: Jedinstvo – Vojvodina NS seme

13. novembar 2018.   20  časova   Mala sala SPC Vojvodina, Novi Sad

Treće kolo kvalifikacija Lige šampiona:  Vojvodina NS seme – Šomon VB 52

16. novembar 2018.   18 časova   Velika sala SPC “Vojvodina”, Novi Sad

Deveto kolo Superlige: Vojvodina NS seme – VA 014 Bauwesen

19. i 20. novembar 2018.   18 časova    Mala sala SPC “Vojvodina”, Novi Sad

Četvrtfinale Kupa Srbije: Vojvodina NS seme – Spartak Ljig

23. novembar 2018.   18 časova    Mala sala SPC “Vojvodina”, Novi Sad

Deseto kolo Superlige: Vojvodina NS seme – Spartak Ljig

29. novembar 2018.   20 časova    Unterhahing

1/16finala CEV kupa: Hipo Tirol Allpenvolleys – Vojvodina NS seme

 

 

 

 

 

 

Decembar

 

2. decembar 2018.   18  časova   Beograd

Jedanaesto kolo Superlige: Partizan – Vojvodina NS seme

 

5. decembar 2018.  20  časova   Mala sala SPC Vojvodina, Novi Sad

1/16 finala CEV kupa: Vojvodina NS seme – Hipo Tirol Allpenvolleys

 

8. decembar 2018.   20  časova  Mala sala SPC Vojvodina, Novi Sad

Dvanaesto kolo Superlige: Vojvodina NS seme – Radnički

 

11. decembar 2018.   18  časova   Beograd

Polufinale Kupa Srbije:  Crvena zvezda – Vojvodina NS seme

 

14. decembar 2018.   18 časova   Novi Pazar

Trinaesto kolo Superlige: Novi Pazar – Vojvodina NS seme

 

21. decembar 2018. 18 časova   Novi Sad

Četrnaesto kolo Superlige: Vojvodina NS seme – Crvena zvezda

 

24. decembar 2018. 18 časova   Novi Sad

Polufinale Kupa Srbije: Vojvodina NS seme – Crvena zvezda

 

 

 

 

 

Januar

 

11. januar 2019.   18  časova   Novi Sad

Šesnaesto kolo Superlige: Vojvodina NS seme – Spartak (Su)

16. januar 2019.   18  časova   Novi Sad

Četvrto kolo Superlige: Vojvodina NS seme – Novi Pazar

19. januar 2019.   18  časova   Novi Sad

Sedamnaesto kolo Superlige: Vojvodina NS seme – Jedinstvo 

26. januar 2019.    18 časova   Valjevo

Osamnaesto kolo Superlige: VA 014 Valjevo – Vojvodina NS seme

Februar

 

1. februar 2019.   18  časova   Novi Sad

1. kolo Mini lige: Vojvodina NS seme – Radnički

7. februar 2019.  18 časova Novi Sad

2. kolo Mini lige: Vojvodina NS seme – Crvena zvezda

16.februar 2019.  19 časova  Požarevac

3.kolo Mini lige: Mladi radnik – Vojvodina NS seme

23.februar 2019.   18 časova  Novi Sad

4.kolo Mini lige: Vojvodina NS seme – Spartak (Su)

27.februar  18 časova  Stara Pazova

5.kolo Mini lige: Jedinstvo – Vojvodina NS seme

 

 

Mart

 

2. mart  18.30 časova  Kragujevac

6.kolo Mini lige: Radnički – Vojvodina NS seme

15. mart  18 časova    Beograd

7.kolo Mini lige: Crvena zvezda – Vojvodina NS seme

23. mart   18 časova Mala sala SPC “Vojvodina”

8.kolo Mini lige: Vojvodina NS seme – Mladi radnik

29.mart  19 časova  Subotica

9.kolo Mini lige: Spartak – Vojvodina NS seme

 

 

April

 

7. april  19.30 časova  Mala sala SPC “Vojvodina”

Polufinale plej-ofa, prva utakmica: Vojvodina NS seme – Mladi radnik

10. april 19 časova    Požarevac

Polufinale plej-ofa, druga utakmica: Mladi radnik – Vojvodina NS seme

13. april   18 časova   Mala sala SPC “Vojvodina”

Polufinale plej-ofa, treća utakmica: Vojvodina NS seme – Mladi radnik

22.april   18 časova   Mala sala SPC “Vojvodina”

Finale plej-ofa, prva utakmica: Vojvodina NS seme – Crvena zvezda

25.april   18 časova   Beograd

Finale plej-ofa, druga utakmica: Crvena zvezda – Vojvodina NS seme

29.april  17.30  časova  Mala sala SPC “Vojvodina”

Finale plej-ofa, treća utakmica: Vojvodina NS seme – Crvena zvezda

 

April

 

1. maj  18  časova   Beograd

Finale plej-ofa, četvrta utakmica: Crvena zvezda – Vojvodina NS seme

 

 

Kalendar takmičenja za 2017. godinu

Oktobar

 

15. oktobar 2017.   18  časova   Novi Sad

Superliga, I kolo: Vojvodina NS seme – Spartak (Su)

 

22. oktobar 2017.   18.45  časova   Beograd

Superliga, II kolo: Crvena zvezda – Vojvodina NS seme

 

27. oktobar 2017.   Novi Sad   18 časova

Superliga, III kolo: Vojvodina NS seme – Radnički

 

31. oktobar/1.novembar 2017. Kruševac

Kup Srbije, osmina finala: Napredak – Vojvodina NS seme

 

Novembar

 

3/5. novembar 2017.  Niš 16h

Superliga, IV kolo: Niš – Vojvodina NS seme

 

8. novembar 2017. Novi Sad   Velika dvorana SPC “Vojvodina”  20 časova

Treće kolo kvalifikacija Lige šampiona: Vojvodina NS seme – Tuluz (Francuska)

 

16. novembar 2017. Novi Sad  Mala dvorana SPC “Vojvodina  18 časova

Peto kolo Superlige: Vojvodina NS seme – Jedinstvo

 

18. novembar 2017. Novi Sad Velika dvorana SPC “Vojvodina”  18.30 časova

Šesto kolo Superlige: Vojvodina NS seme – Spartak (Lj)

 

22. novembar 2017. Stara Pazova  19 časova

Četvrtfinale Kupa Srbije: Jedinstvo – Vojvodina NS seme

 

24/25/26. novembar 2017.  Novi Pazar

Sedmo kolo Superlige: Novi Pazar – Vojvodina NS seme

 

29. novembar 2017. Novi Sad Mala sala SPC “Vojvodina”  17.30 časova

Četvrtfinale Kupa Srbije: Vojvodina NS seme – Jedinstvo

 

 

Decembar
1.decembar 2017. Novi Sad 18 časova

Osmo kolo Superlige: Vojvodina NS seme – Ribnica

Kalendar takmičenja za 2018. godinu

Januar

 

12. januar 2018.   19  časova   Kragujevac

Superliga, XII kolo: Radnički – Vojvodina NS seme

 

20. januar 2018.   18  časova   Novi Sad

Superliga, XIII kolo: Vojvodina NS seme – Niš

 

24. januar 2018.  Novi Pazar  18 časova

Polufinale Kupa Srbije, prva utakmica: Novi Pazar – Vojvodina NS seme

 

26. januar 2018.  Stara Pazova  18 časova

Superliga, XIV kolo: Jedinstvo – Vojvodina NS seme

 

31. januar 2018.  Poljska  18 časova

Druga utakmica osmine finala CEV kupa: Resovija – Vojvodina NS seme

 

 

 

Februar

 

2/4. februar 2018.  Ljig

Superliga, XV kolo: Spartak – Vojvodina NS seme

 

6. februar 2018.  Novi Sad  18 časova

Druga utakmica polufinala Kupa Srbije: Vojvodina NS seme – Novi Pazar

 

10. februar 2018.  Novi Sad 18 časova

Superliga, XVI kolo: Vojvodina NS seme – Novi Pazar

 

16. februar 2018.  Kraljevo 19 časova

Superliga, XVII kolo: Ribnica – Vojvodina NS seme

 

24. februar 2018.  Novi Sad  18 časova, Mala sala Spensa

Superliga, XVIII kolo: Vojvodina NS seme – Mladi radnik

 

 

 

 

Mart

 

Četvrtfinale plej – ofa

Prva utakmica – 7. mart 2018. Novi Sad, mala dvorana SPC “Vojvodina”  18 časova

Vojvodina NS seme – Spartak Ljig

 

Druga utakmica – 9. mart 2018.  Ljig  19 časova

Spartak – Vojvodina NS seme

 

Polufinale plej-ofa

Prva utakmica – 13. mart 2018.  Novi Sad, mala dvorana SPC “Vojvodina”   18 časova

Vojvodina NS seme – Crvena zvezda

 

Druga utakmica – 16. mart 2018.  Novi Sad, mala dvorana SPC “Vojvodina”   18 časova

Vojvodina NS seme – Crvena zvezda

 

Treća utakmica – 19. mart 2018.  Beograd  18 časova

Crvena zvezda – Vojvodina NS seme

 

Četvrta utakmica – 22. mart 2018.  Beograd  20 časova

Crvena zvezda – Vojvodina NS seme

 

 

 

April

 

Finale plej – ofa

Prva utakmica – 5. april 2018. Novi Sad, mala dvorana SPC “Vojvodina”  18 časova

Vojvodina NS seme – Novi Pazar

 

Druga utakmica – 9. april 2018.  Novi Sad, mala dvorana SPC “Vojvodina”  18 časova

Vojvodina NS seme – Novi Pazar

 

Treća utakmica – 12. april 2018.  Novi Pazar, SSU “Pendik”  18 časova

Novi Pazar – Vojvodina NS seme