KALENDAR
SUPERLIGA
Prvo kolo, 7. oktobar, 18h, Novi Sad: Vojvodina – Jedinstvo
Drugo kolo, 15. oktobar, 17 h, Novi Sad: Vojvodina – Mladi radnik
Treće kolo, 20. oktobar, 20 h, Niš: Niš – Vojvodina
Četvrto kolo, 15. novembar, 17.30, Novi Sad: Vojvodina – Takovo
Peto kolo, 5. novembar, 18h, Beograd: Crvena zvezda – Vojvodina
Šesto kolo, 24. januar, 19h, Novi Sad: Vojvodina – Partizan Efbet
Sedmo kolo, 18. novembar, 19h, Topola: Karađorđe – Vojvodina
Osmo kolo, 25. novembar, 18h, Novi Sad: Vojvodina – Spartak
Deveto kolo, 20. decembar, 19h, Kragujevac: Radnički – Vojvodina
Deseto kolo, 10. decembar, 18 h, Novi Sad: Vojvodina – Borac
Jedanaesto kolo, 15. decembar, 19h, Kraljevo: Ribnica – Vojvodina
Dvanaesto kolo, 23. decembar, 19h, Stara Pazova: Jedinstvo – Vojvodina
Trinaesto kolo, 19. januar, 18h, Požarevac: Vojvodina – Mladi radnik
Četrnaesto kolo, 27. januar, 17.30, Novi Sad: Vojvodina – Niš
Petnaesto kolo, 3. februar, 19h, Gornji Milanovac: Takovo – Vojvodina
Šesnaesto kolo, 11. februar, 18h, Novi Sad: Vojvodina – Crvena zvezda
Sedamnaesto kolo, 17. februar, 19h, Beograd: Partizan Efbet – Vojvodina
Osamnaesto kolo, 20. februar, 19h, Novi Sad: Vojvodina – Karađorđe
Devetnaesto kolo, 1. mart: 19h, Subotica: Spartak – Vojvodina
Dvadeseto kolo, 8.mart, 19h, Novi Sad: Vojvodina – Radnički
Dvadesetprvo kolo, 16. mart, 17h, Pančevo: Borac – Vojvodina
Dvadesetdrugo kolo, 21. mart, 18h, Novi Sad: Vojvodina – Ribnica
SUPERKUP SRBIJE
12. oktobar, 19h, Kruševac: Partizan – Vojvodina
KUP SRBIJE
Osmina finala, 30. sept, 18h, velika sala Spensa: Vojvodina – Novi Pazar
Četvrtfinale, 8. novembar, 19h, mala sala Spensa: Vojvodina – Crvena zvezda
Polufinale, prvi meč, 6. decembar, 18.30, Zemun: Partizan – Vojvodina
Polufinale, drugi meč, 27. decembar, 19h, Novi Sad: Vojvodina – Partizan
Finale, 25. februar, 16.30h, Obrenovac: Vojvodina – Mladi radnik
EVROPSKI KUP
CEV kup
Prvo kolo, 26. oktobar, 20h: Zhytychi-Polissya (Ukrajina) – Vojvodina (Srbija)
Prvo kolo, 1. novembar, 19h: Vojvodina (Srbija) – Zhytychi-Polissya (Ukrajina)
Šesnaestina finala, 22.novembar, 19h: Vojvodina (Srbija) – Rio Duero Soria (Španija)
Šesnaestina finala, 29.novembar, 20h: Rio Duero Soria (Španija) – Vojvodina (Srbija)