U četvrtfinalu Kupa Srbije odbojkaši Vojvodine Mozzart igraće sa ekipom Partizana, odlučeno je žrebom , koji je održan u Obrenovcu pre početka utakmice 3. kola Superlige 2 u konkurenciji odbojkašica.
Domaćin prvog meča biće beogradski tim, dok će se ravanš igrati u Novom Sadu. Prema kalendaru takmičenja termini za četrvtfinalne utakmice trebalo bi da budu 5. i 26. novembar.
U četvrtfinalu Kupa Srbije sastaće se još Mladi radnik - Crvena zvezda, VGSK - Radnički i Spartak - Dubočica.
Podsećamo, Vojvodina je do četvrtfinala stigla pobedom 3:2, u osmini finala nad Takovom.