Odbojkaši Vojvodine ulaze u novu sezonu sa podmlađenim sastavom, ali sa istim sportskim opredeljenjem koje prati klub iz Novog Sada – da se u svako takmičenje ulazi ambiciozno, odgovorno i sa željom za dokazivanjem.
Ekipa je tokom leta pretrpela promene. Nekoliko igrača napustilo je tim, dok su se sa pozajmica vratili Nikola Brborić, Strahinja Đogić i Luka Maćešić. Marko Radosavljević produžio je saradnju sa klubom na još jednu sezonu, što će mladom sastavu doneti značajno iskustvo i stabilnost.
Posebno važan korak za budućnost kluba predstavljaju profesionalni ugovori koje su potpisali talentovani Stefan Marić, Pavle Čolaković i Andrej Aleksić. Aleksić će naredni period provesti na pozajmici u Novom Sadu, dok će libero Vuk Nedić iskustvo sticati na pozajmici u Staroj Pazovi.
U konkurenciji srednjih blokera novo ime je Vukašin Marjanović, a David Korica prekomandovan je iz mlađih selekcija. Mladi primač Stefan Popić biće licenciran za prvi tim, ali će raditi i sa drugom ekipom. Po potrebi, Marjanović i Korica imaće priliku da nastupaju i za mlađe selekcije u Drugoj ligi.
Prvi tim Vojvodine u novu sezonu ulazi u sastavu: Matija Milanović, Stefan Marić, Luka Stanković, Luka Maćešić, Marko Radosavljević, Uroš Mišković, Nikola Brborić, Pavle Čolaković, Stefan Kokeza, Nemanja Antunović, Vukašin Marjanović, David Korica, Stefan Negić i Strahinja Đogić.
Sezona počinje utakmicom u Kupu. Pred ekipom je period rasta, sazrevanja i velikih izazova, ali i prilika da pokaže potencijal. Mladi sastav neće imati dodatni pritisak, ali Vojvodina, kao klub bogate tradicije, uvek zadržava najviše ambicije