Prvotimci Vojvodine nastavljaju takmičenje u Superligi, a novi – stari rival Novosađanima će u maloj sali Spensa, u sedmom kolu, biti Spartak iz Ljiga. Naime, nedavno su crveno-beli takođe na svom terenu snage odmerili sa Ljižanima, ali u osmini finala Kupa Srbije. I tada su puleni trenera Slobodana Boškana dominirali, igrali sigurno, maksimalno odgovorno, te lako eliminisali ekipu Spartaka.
Ovoga puta Vojvodina NS seme boriće se za nove superligaške bodove, kako bi bila sve bliža vrhu tabele. Posle nešto nesigurnijeg starta, crveno-beli su podigli formu, novi tim se polako uigrava, te sve više pokazuje svoje prave mogućnosti. Rezultat toga je niz pobeda, kako u ligi tako i u Kupu Srbije.
U meču Vojvodina NS seme – Spartak Ljig, koji se igra u petak 12. novembra, ambicije su iste: pokazati dobru partiju i uknjižiti nova tri boda. Utakmica počinje u 17.30, a ulaz je besplatan.