Seniorska reprezentacija Srbije okupila se u utorak u Beogradu i počela pripreme za Evropsko prvenstvo, koje će se odigrati od 12. do 29. septembra u Sloveniji, Belgiji, Holandiji i Francuskoj. Bila je to ujedno i promocija novog selektora Slobodan Kovača, koji je na toj funkciji nasledio Nikolu Grbića. Nacionalni tim dobio je i nešto izmenjen stručni štab, a tim menadžer reprezentacije postao je sportski direktor Vojvodine Slobodan Boškan.

Naravno, među 19 igrača, koliko je pozvano na pripreme, našlo se i mnogo bivših, ali i aktuelnih igrača našeg kluba. Od sadašnjih prvotimaca na pripremama su Stevan Simić i Vuk Todorović.

Odbojkaški klub Vojvodina uvek je bezrezervno pružao podršku nacionalnom timu, pa i ovoga puta želimo puno sreće selektoru Slobodanu Kovačuna na novom zadatku, te našim članovima Boškanu, Simiću i Todoroviću, ali i kompletnoj selekciji puno uspeha na Šampionatu.

Podelite na društvenim mrežama